Wróć do spisu treści

Szybkie edytowanie opisu oferty

Najlepszym sposobem na szybkie edytowanie oferty i przygotowanie jej pod klienta polega na przygotowaniu wcześniej wiadomości powitalnej oraz wiadomości kończącej opis. Następnie otwieramy link do aktualnej oferty na portalu. Wybieramy te treści, które mogą się nam przydać do przygotowania ciekawego opisu. Z naszego roboczego opisu usuwamy całą treść, żeby usunąć również dane kontaktowe do właściciela czy agenta nieruchomości.

Dane wybrane przez nas wprowadzamy do obszaru roboczego opisu. Dodajemy wstęp wcześniej przygotowany oraz zakończenie opisu, żeby uatrakcyjnić cały opis. Pod poniższym linkiem znajdziesz poradnik jak przygotować opis nieruchomości.

Pamiętaj, żeby z edytować również tytuł oferty jeśli zawarta jest w nim dokładna lokalizacja nieruchomości.  Wykorzystajmy tytuł na ciekawą i wartościową informację, która zachęci klienta do przeczytania całego opisu.

W kolejnej części tego poradnika przygotujemy ciekawe i przydatne wstępy i zakończenia oraz tytułu opisów nieruchomości. Jeśli chcesz uzyskać wcześniej przydatne wstępy i zakończenia opisów napisz do nas pod adres mailowy podając swoje imię, nazwisko oraz biuro nieruchomości, w którym pracujesz. Podeślemy Tobie przydatne informacje: info@ofertodom.pl


Wróć do spisu treści

Zobacz jak wiele zyskasz

Dzięki wykorzystaniu technologii OfertoDom w codziennej pracy

Odpowiadaj szybciej
Dzięki ofertodom będziesz w stanie znacznie szybciej przygotować listę ofert dla klienta.
Umawiaj więcej spotkań
Sprawnie komunikując się z klientem bez problemu umówisz się na spotkanie w jego wymarzonej nieruchomości.
Zamykaj więcej sprzedaży
Będąc krok przed konkurencją zamkniesz znacznie więcej sprzedaży, w krótszym czasie.