Wróć do spisu treści

Dodawanie klienta do swojej listy

Mamy możliwość dodania klienta na kilka sposobów. W zależności od tego czy zależny nam na dodaniu samego klienta w tym ( imię, nazwisko, mail, telefon ), albo dodanie również parametrów nieruchomości klienta. Przy szybkim dodaniu klienta przechodzimy do zakładki dodaj klienta:

Szybkie dodanie klienta do oferodom

 

Następnie dodajemy klienta do listy ( wyłącznie imię, nazwisko, mail, telefon ) gdzie imię, nazwisko oraz mail są wymagane, żeby prawidłowo dodać klienta:

Jeśli nie mamy wszystkich niezbędnych danych, a zależy nam na dodaniu klienta, to uzupełniamy poprawne dane , a w brakujące miejsce wpisujemy: brakuje, mail@brakuje.pl albo inny dowolny przykład.

Dodajemy klienta do listy - ofertodom

 

Klient pojawi się w zakładce „Lista klientów”:

Dodany klient do listy - ofertodom

Po przejściu do szczegółów klienta uzupełniamy jego brakujące parametry:

Uzupełnianie brakujących parametrów klienta - ofertodom

 

Taki sposób dodania klienta  przydaje się jeśli chcemy szybko dodać klienta i nie mamy czasu na przygotowanie oferty. Oszczędzimy wtedy na wypełnieniu wyszukiwarki oraz na zaznaczeniu i wygenerowaniu oferty dla klienta. Parametry uzupełniamy później, dzięki temu możemy skupić się na innych czynnościach. W notatce podczas rozmowy telefonicznej możemy dokładnie zapisać co interesuje klienta.

Drugi sposób dodania klienta polega na uzupełnieniu danych klienta i wypełnieniu parametrów w wyszukiwarce.  Gdy już otrzymamy listę dostępnych ofert, wybieramy, te które nas interesują.

Dodawanie klienta do listy po wygenerowaniu oferty

Po wybraniu i z edytowaniu wysyłamy ofertę do klienta, abo generujemy link do ofert. Dopiero wtedy klient zostanie dodany do listy.


Wróć do spisu treści

Zobacz jak wiele zyskasz

Dzięki wykorzystaniu technologii OfertoDom w codziennej pracy

Odpowiadaj szybciej
Dzięki ofertodom będziesz w stanie znacznie szybciej przygotować listę ofert dla klienta.
Umawiaj więcej spotkań
Sprawnie komunikując się z klientem bez problemu umówisz się na spotkanie w jego wymarzonej nieruchomości.
Zamykaj więcej sprzedaży
Będąc krok przed konkurencją zamkniesz znacznie więcej sprzedaży, w krótszym czasie.