Wróć do spisu treści

Dlaczego warto korzystać z ofertodom?

Ofertodom  to przede wszystkim oszczędność czasu. Każda przygotowana oferta to dodatkowy czas, który poświęcamy na wyszukanie, ułożenie i przygotowanie oferty. Do tego często posiłkujemy się ofertami dostępnymi na portalach. Jeśli brakuje nam oferty w naszym biurze, a mamy podpisaną współpracę z zdecydowanym klientem to wtedy chętnie szukamy innych ciekawych ofert. Do dyspozycji mamy oferty prywatne, innych pośredników oraz nieruchomości deweloperów, jeśli w naszej okolicy budują się nowe inwestycje. Bazujemy wtedy na portalach, ponieważ one są źródłem większości naszych ofert.

Sam proces wyszukania jest już czasochłonny. Do tego pojawia się potrzeba przygotowania tej oferty i ewentualnej weryfikacji z deweloperem, pośrednikiem czy właścicielem. Często brakuje nam czasu, ponieważ mamy prezentacje, spotkania, telefony. Klient czeka, aż znajdziemy dla niego ciekawą ofertę. Po znalezieniu poświęcamy dodatkowe minuty na przygotowanie jej.

Pracując z Ofertodom możemy znacznie skrócić ten czas, oraz zadbać o to, żeby wszystkie oferty były w jednym miejscu.

Mamy możliwość przygotowania oferty na naszym szablonie, co również uatrakcyjnia propozycję nieruchomości i ułatwia nam przygotowanie kilku ofert w jednym miejscu dla konkretnego klienta.

Możemy pracować z kilkoma klientami na raz. Po przygotowaniu jednej propozycji nieruchomości, parametry oferty klienta są zapisane. Ponowne wygenerowanie ofert uwzględniając te ostatnio dodane szybkie. Wystarczy, że przygotujemy klientowi dwie – trzy propozycje, żeby utrzymać z nim kontakt. Jesteśmy świadomi, że czas naszej reakcji jest dowodem  naszego zaangażowania.

 


Wróć do spisu treści

Zobacz jak wiele zyskasz

Dzięki wykorzystaniu technologii OfertoDom w codziennej pracy

Odpowiadaj szybciej
Dzięki ofertodom będziesz w stanie znacznie szybciej przygotować listę ofert dla klienta.
Umawiaj więcej spotkań
Sprawnie komunikując się z klientem bez problemu umówisz się na spotkanie w jego wymarzonej nieruchomości.
Zamykaj więcej sprzedaży
Będąc krok przed konkurencją zamkniesz znacznie więcej sprzedaży, w krótszym czasie.